Üst düzey sağlık yöneticileri ‘sağlıkta koordinasyon’ gündemiyle buluştu

Üst düzey sağlık yöneticileri ‘sağlıkta koordinasyon’ gündemiyle buluştu

Kayseri’deki sağlık kuruluşlarında görev yapan üst düzey yöneticiler, Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli başkanlığında yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıda sağlık hizmetlerinde koordinasyon ve daha iyi sağlık imkanının oluşturulması konuları ele alındı.

Özellikle Kovid-19 salgını nedeniyle sağlık kurumları yoğun bir dönemi geride bıraktı. Sağlık hizmetlerinin aksamadan yürütülmesinde rol oynayan üst düzey yöneticiler İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’nin ev sahipliğinde bir araya geldi.
Yemekli toplantıya, Benli’nin yanı sıra ERÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hızır Yakup Akyıldız, SBÜ Kayseri Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Çelik, ERÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Fatih Horozoğlu, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Emin Silay, Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop, Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Halil Baykan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu, Personel Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Mustafa Karaağaç ve ERÜ Hastaneleri Başhekim Yrd. Doç. Dr. Tutkun Talih katıldı.

Sağlık sektöründe birlik ve beraberlik görüntüsünün verildiği toplantıda, sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması için yapılması gerekenler konuşuldu. Verimli bir görüşme olduğunu belirten Sağlık Müdürü Benli, sağlık hizmetlerinin aksamaması için gece gündüz çalışan yönetici ve personele teşekkür etti.