KAYSERİ VALİSİ GÜNAYDIN VE BERABERİNDEKİ HEYET SARIZ’I ZİYARET ETTİ

KAYSERİ VALİSİ GÜNAYDIN VE BERABERİNDEKİ HEYET SARIZ’I ZİYARET ETTİ

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve beraberindeki heyet Sarız ilçesini ziyaret ederek Sarız Sosyal Yaşam Merkezi’nde muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve beraberindeki heyet Sarız ilçesini ziyaret ederek Sarız Sosyal Yaşam Merkezi’nde muhtarların sorun ve taleplerini dinlediği çözüm odaklı toplantı gerçekleştirdi. Vali Günaydın ve beraberindeki heyet, Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’ı makamında ziyaret etti. Sarız Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Emniyet Müdürü Kâmil Karabörk, Sarız Kaymakamı İsmail Şanal, Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Kayseri İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Dr. Yüksel Yiğit, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy ve Daire Başkanları katılarak muhtarları dinledi.

Sorun ve isteklerin görüşülmesi ile başlayan çözüm odaklı toplantıda muhtarların sorun ve talepleri dinlenerek not edildi. Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak’ta toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

HABER: SERAP KAYHAN