KAYSERİ BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NDAN ÜYELERE TOKİ PROJESİ

KAYSERİ BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NDAN ÜYELERE TOKİ PROJESİ

Kayseri Berberler ve Kuaförler Odası 20 Şubat’ta yaptığı seçimli genel kurulda Rıfat Alparslan güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Başkan Alparslan yeni dönemde üyelerine TOKİ konutu projeleri olduğunu söyledi

Kayseri Berberler ve Kuaförler Odası’nın 20 Şubat’ta yapılan genel kurulunda mevcut başkan Rıfat Alparslan güven tazeledi. Alparslan, Berberler ve Kuaförler Odası üyelerine 100-140 metrekarelik konutların yapımı için, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TOKİ İdaresi Başkanı ile görüşmeler yaptıklarını belirtti. Berberler ve Kuaförler Odası’nda 6. kez başkan seçilen Rıfat Alparslan, üyelerine teşekkür ederek; “20 Şubat 2022 tarihinde berberler ve kuaförler odasının genel kurulu yapıldı. 20 yıldır başkanlık yapıyorum. Tekrar bir 4 yıl daha güven tazeledim. Berber, kuaför, güzellik uzmanı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeniden bana tercih yaptılar. Bir 4 yıl daha Berberler ve Kuaförler Odası’na hizmet etmek için buradayım. Genel kurulda verdiğimiz sözler vardı. Onları inşallah bu 4 yılın içine sığdırmaya çalışacağız. Önümüzdeki dönemde inşallah güzellik uzmanlarına, berberlere, kuaförlere, eğitimler başta olmak üzere, üyelerimizin yanında olmak şartıyla çeşitli çalışmalar yapacağım” dedi.

ÜYELERE TOKİ KONUT MÜJDESİ

Yeni dönemde Berberler ve Kuaförler Odası üyelerine, otobüsçüler, minibüsçüler, oto tamircileri ve mobilyacılar ile ortak TOKİ konutu projelerinin olduğunu söyleyen Başkan Alparslan; “Ortak bir TOKİ projemiz var. Kayseri Berberler ve Kuaförler Odası, Otobüsçüler, Minibüsçüler, Oto Tamircileri ve Mobilyacılar Odası ile ortak bir projemiz var. İnşallah üyelerimize 100-140 metrekarelik konutlar yaptıracağız. Nisan ayında kayıtları almaya başlayacağız, bunun için Ankara’da Mehmet Özhaseki Başkanımızla, Elitaş Başkanımızla, İsmail Emrah Karayel Milletvekilimizle, TOKİ İdaresi Başkanımızla görüştük. Görüşmelerimiz sonucunda geldik burada genel kurulda üyelerimize söz verdik. İnşallah bunun da altına imza atar, üyelerimizi bir konut sahibi yaparsak bundan mutlu olacağız. Kayseri’deki bütün berberler ve kuaförler üyelerinin burada muhasebesini tutuyoruz. Yine buna devam edeceğiz. İnşallah bin 650 üyemizin yanındayız. Yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER: SERAP KAYHAN

.